Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

Kliniğimiz Almanya başta olmak üzere yurt dışından gelen bir çok hastayı tedavi etmektedir. Yurt dışından gelen hastalarımız operasyon planlama sürecinde gelmek isterlerse birlikte tedavi sürecini planlayabiliriz. Hastalarımız bize tüm tıbbi bilgilerini ve tetkik sonuçlarını gönderdiğinde doktorlarımız hastaya özel tedavi planlarını hazırlayarak kendileriyle paylaşır. Eğer tedavi için birden fazla yöntem kullanılacak ise hasta ile iletişime geçilerek hangi yöntemin seçileceğine hasta ile birlikte karar verilir.

İstanbul dışından gelen hastalarımız için hava yolu ulaşımı, şehir içi transfer ve konaklama konusunda yardımcı olmaktayız. Kliniğimiz, İstanbul’un merkezi Şişli, Mecidiyeköy’dedir. Yabancı hastalarımıza kendi ana dillerinde hizmet verilmektedir ve ISO9001-2008 ve ISO10001-2012 sertikalıdır.

Uçak biletleri hastanın isteğine bağlı olarak kliniğimiz veya hasta tarafından alınır. Tedavi öncesi ya da tedavi süresince otelde kalınması gerekirse, hasta isteğine bağlı olarak otel rezervasyonları Emident tarafından yapılır. Hasta bütçesi doğrultusunda kalmak istediği otelleri alternatifler arasından seçebilir.

Hastalar Türkiye’ye ulaştıklarında Emident hasta temsilcisi tarafından hava alanında karşılanır kalacağı otel ya da hastaneye transferi sağlanır.

Sizi İstanbul’a bekliyoruz…

 Call Now Button