İmplant Süresi Ne Kadardır, Ağrılı mıdır?

İmplant Süresi Ne Kadardır, Ağrılı mıdır?

İmplant Süresi Ne Kadardır, Ağrılı mıdır?

Lokal anestezi uygulandığından operasyon esnasında hiçbir acı hissedilmez. Bir implant 6-7 dakikada yerleştirilebilir. Tamamen dişsiz bir ağız operasyonu maksimum 1,5 saat kadar sürmektedir. Hasta bu konuda stres yaşıyorsa kliniğimizde bilinçli sedasyon uygulaması yapılmakta ve hastanın operasyon sürecini rahat geçirmesi sağlanmaktadır. Kliniğimizde uygulanan teknik ile operasyon hızlı ve ağrı sürecini en aza indirecek şekilde sonuç vermektedir.

 

İmplant Tedavisinde Neden Emident?

Cerrahi uygulama bünyemizde tam zamanlı olarak hizmet veren ileri cerrahi eğitimleri almış, 13 yıldır implant uygulamaları yapan İmplantolog cerrahımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Uyguladığımız teknikle operasyondan 48 saat sonra rahatlıkla çiğnemeye başlayabileceğiniz geçici dişleriniz ağzınıza takılmaktadır. 3 ay sonrasında tekrar ölçü alınmakta ve kalıcı dişler hazırlanmaktadır. Emident Cerrahi kliniğimizde minimal invaziv immediat yükleme tekniği sayesinde implant iyileşme ve protez tedavi süreçleri daha kısa sürede sonuçlanmaktadır. Uygulanan implantlar Almanya’da üretilmektedir.

 

Diş Tedavisinde CAD-CAM Teknolojisi

Protez uygulamalarında ölçü alındıktan sonra aynı randevuda dişlerin hazırlanması ve hastaya takılmasını sağlayan Cad-Cam teknolojisi kısıtlı zamanı olan hastalar için ideal çözümdür. Hastaların tedavileri daha hızlı sonuçlandırılmakta, bilgisayar destekli sistemde hatasız ve estetik sonuçlar elde edilmektedir.Call Now Button