fbpx
Emident Diş Kliniği Mecidiyeköy | Lazer Destekli Diş Hekimliği
1258
post-template-default,single,single-post,postid-1258,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Lazer Destekli Diş Hekimliği

Lazer Destekli Diş Hekimliği

Diş tedavilerinde kullanılan lazer yöntemiyle birlikte artık ağrısız, kanamasız, iğnesiz diş tedavileri mümkün. Kliniğimizde son teknoloji lazer cihazımız Almanya’da lazer uygulamaları master eğitimi almış hekimlerimiz tarafından tedavilerde kullanılmaktadır. lmplant tedavisi, çürüklerin temizlenmesi, diş dolgularının, kanal tedavilerinin gerçekleştirilmesi, kök ucundaki iltihapların kurutulması, diş etindeki ve çene kemiğindeki her türlü cerrahi işlem ve estetik diş tedavilerinin yapılması, dişeti şekillendirmesi lazer yöntemi ile gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca dişeti ve diş rengi beyazlatılıyor, hassas dişlerin hassasiyeti gideriliyor, aft ve uçuk tedavileri, horlama tedavisi de yine lazer yöntemi ile yapılabiliyor.
Tüm tedavi süreçIerinde İstanbul dışından gelen hastalarımıza havayolu ulaşım, şehiriçi transfer, konaklama ve turistik hizmetler konusunda da hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz dünyanın en güzel şehirlerinden Istanbul’un merkezinde, tarihi ve turistik bölgeye yakın, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği bir.. noktadadır. Hastalarımıza anadillerinde hizmet verilmektedir.